Kilka słów o nas

Jesteśmy małą, domową hodowlą Owczarków Australijskich. Psy mieszkają z nami w domu, śpią na łóżkach ;) i są pełnoprawnymi członkami naszej rodziny. Mim pierwszym owczarkiem australijskim była Holly.  Studiując weterynarię chodziła ze mną na wykłady i zajęcia, z radością poddając się kolejnemu badaniu klinicznemu, jeździła pociągiem i blablacarem :) Z mężem poznaliśmy się właśnie na studiach. Aktualnie sam przyznaje, że nie wyobraża sobie być właścicielem psa innej rasy :)

Moją drugą miłością i pasją zaraz obok owczarka australijskiego były i będą konie. To właśnie one doprowadziły mnie do owczarka australijskiego, kiedy pewnego dnia mój trener przyjechał do stajni z małą tricolorową kuleczką. Zainteresowała mnie sobą do tego stopnia, że zaczęłam szukać i czytać... zaczynając od kopalni wiedzy wszelakiej każdego koniarza -  forum re-volty :)

3 lata później do naszej rodziny dołaczyła Tanmark's REVOLUTION aka Fly, przyjechała do nas z Węgier i skradła serce Michała :D, z pierwszego miotu Fly została z nami Furby, to z kolei mój cukiereczek i bezkonkurencyjna faworytka, tym badziej że wyhodowaliśmy ją sami.
W zaledwie 3 tygodnie Furby zdobyła tytuł Młodzieżowego Championa Polski,a dwa miesiące później tytuł Młodzieżowego Zwyciescy Świata '21, co dla mnie jako młodego hodowcy jest niesamowitym wyróźnieniem.

We wrześniu tego roku do rodziny dołaczyła kolejna dziewczyna INFINITE STARLIGHT z Czeskiej hodowli Royal Rain więc jest nas już całkiem sporo, ale nic się nie zmieniło, psy nadal śpią w łózkach i towarzyszą nam w naszej codzienności :)


Dla szczeniąt z naszej hodowli szukamy najlepszych domów na świecie.
Psiaki wychowują się z nami w domu, wkładamy dużo pracy w ich socjalizacje i prawidłowy rozwój. Duży nacisk kładziemy na zdrowie. Nasze szczenięta są psami wolnymi od chorób genetycznych, po rodzicach wonych od dysplazji łokciowej i biodrowej. Opuszczają Nas odrobaczone i zaszczepione stosownie do wieku, z metryką, badaniem kliniczym oczu i wyprawką.
 


Aktualny miot

Mamy szczenięta !! 10 kwietnia przyszło na świat 10 maluszków - 6 piesków i 4 suczki.
Mamy dostępne zarówno suczki jak i pieski w odmianie Black Tricolor z ogonami długimi jak i nbt.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2020. EpicStride.com.pl. Polityka prywatności

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności