Zdrowie. Temperament. Struktura.

Kilka słów o nas

Jesteśmy małą, domową hodowlą Owczarków Australijskich. Psy mieszkają z nami w domu, śpią na łóżkach ;) i są pełnoprawnymi członkami naszej rodziny. Jeszcze nie tak dawno bo niecały rok temu Holly była ze mną wszędzie, studiując weterynarię chodziła ze mną na wykłady i zajęcia, z radością poddając się kolejnemu badaniu klinicznemu :) Z mężem poznaliśmy się właśnie na studiach. Aktualnie sam przyznaje, że nie wyobraża sobie być właścicielem psa innej rasy :)

Moją drugą miłością i pasją zaraz obok owczarka australijskiego były i będą konie. To właśnie one doprowadziły mnie do owczarka australijskiego, kiedy pewnego dnia mój trener przyjechał do stajni z małą tricolorową kuleczką. Zainteresowała mnie sobą do tego stopnia, że zaczęłam szukać i czytać... zaczynając od kopalni wiedzy wszelakiej każdego koniarza -  forum re-volty :)

Holly jest moim pierwszym, wyczekanym i wymarzonym psem. Podobno pies upodabnia się do właściciela :) uważam, że jest w tym garstka prawdy, a Holly to po części moje odbicie.

Dla szczeniąt z naszej hodowli szukamy najlepszych domów na świecie.
Psiaki wychowują się z nami w domu, wkładamy dużo pracy w ich socjalizacje i prawidłowy rozwój. Duży nacisk kładziemy na zdrowie. Nasze szczenięta są psami wolnymi od chorób genetycznych (HSF4, prcd-PRA, CEA), po rodzicach wonych od dysplazji łokciowej i biodrowej. Opuszczają Nas odrobaczone i zaszczepione stosownie do wieku, z metryką, badaniem kliniczym oczu i wyprawką.
 

Aktualny miot

 Szczenięta z poniższego skojarzenia przyjdą na świat początkiem października.
Lista rezerwacyjna jest wciąż otwarta.  

Wszelkie prawa zastrzeżone 2020. EpicStride.com.pl. Polityka prywatności

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności