Masz pytania? Skontaktuj się z nami


Jeśli masz pytania odnośnie naszych psów, hodowli czy samej rasy zapraszamy do kontaktu zarówno mailowego jak i telefonicznego.
Jeśli natomiast szukasz nowego członka rodziny w najbliższym czasie zachęcamy do skorzystania z kwestionariusza.

Często zadawane pytania…. A oto i odpowiedzi :)
  • NIE przydzielamy szczeniąt do nowych domów na podstawie koloru szaty czy oczu. Nie dlatego, że nie chcemy… preferencje kolorystycznie często nie współgrają z tym jakiego temperamentu psa szukacie. Nierzadko jednak udaje nam się to wszystko pogodzić :)
  • Ogony… część szczeniąt będzie posiadała długie ogony, część NBT różnej długości. Nie jesteśmy w stanie przewidzieć jak się to rozłoży w danym miocie.
  • Ceny szczeniąt nie różnią się w zależności od koloru. Piesek Blue Merle z niebieskim okiem kosztuje dokładnie tyle samo co jego brat Black Tricolor.
  • Sporadycznie będą u nas dostępne szczenięta, dla których będziemy poszukiwać domów wystawowych na umowach współwłasności jak i umowach z pełnymi prawami własności.
 
 
Ul.Stawowa 44
36-020 Tyczyn k/Rzeszowa
Woj. Podkarpacke
Tel. 788 689 357
Mail: epicstride.aussie@gmail.com

 
 

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych w celu udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do przetworzenia zapytania. Zostałem /am poinformowany /a, że przysługuje mi prawo dostępu do swoich danych, możliwości ich poprawiania, żądania zaprzestania ich przetwarzania. Administratorem danych osobowych jest Epicstride Ul.Stawowa 44, 36-020 Tyczyn k/Rzeszowa, Woj. Podkarpacke,Tel. 788 689 357, mail: epicstride.aussie@gmail.com

 

Wszelkie prawa zastrzeżone 2020. EpicStride.com.pl. Polityka prywatności

Ta strona używa COOKIES. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na wykorzystywanie cookies, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.   akceptuje  polityka prywatności